All for Joomla All for Webmasters
For up to £250 Bonus for sports, use our exclusive bet365 Bonus www.abonuscode.co.uk Claim your bonus and start betting at bet365 now.

Projeleriniz Kelebek Markası İle Değer Kazanıyor

Teknoloji

Kelebek mutfak ilklerin firmasıdır. 82 yıllık tecrübe, Türkiye nin ilk modüler mutfak markası, Türkiye de entegre üretim yapan ilk firma, en yeni teknoloji ile donatılmış modern ahşap işleme hatları

Tasarım ve Satış

Türkiye deki 150 nin üzerinde mobilya ve mutfak-banyo mağazasında hizmet veren iç mimarları, satış ekibi ve genel merkezdeki uzman kadrosu ile her projeye uygun kreatif, esnek ve inovatif çözümler sunan profesyonel ekip

Termin

Tasarımdan üretime, üretimden teslimata ve satış sonrası hizmetlerinde uzman kadrosuyla verilen terminlere zamanında uyar.

Sağlık

Tüm ürünlerinde E1 normlarında antimikrobiyel ve antikanstorejen ürünler kullanılmaktadır.

Fiyat Avantajı Kalite ve Marka

Dünya çapında tanınan Kelebek markasıyla, eşsiz kelebek tasarımına ve güvenilir marka imajına sahiptir. Kelebek ürünleri bir ömür boyu evinizde güvenle kalır. Tüm ürünleri Avrupa ve Türk standartlarındaki sertifikalarla ödüllendirilmiştir. Araştırma-Geliştirme ve Kalite Kontrol ekibiyle en rekabetçi fiyatları müşterilerine sunar.