All for Joomla All for Webmasters
For up to £250 Bonus for sports, use our exclusive bet365 Bonus www.abonuscode.co.uk Claim your bonus and start betting at bet365 now.

Kelebek’ten, toplam 10 milyon TL’lik 4 yeni proje!

80 yılı aşkın tecrübesiyle Türkiye’nin ilk markalı mutfak üreticisi olan Kelebek, dört yeni projenin daha sabit mobilya ve mutfaklarını yapacak.

 

Yurtiçi ve yurtdışında 8 binden fazla projede edindiği deneyim ve mutfak sektöründe ürünlerine 5 yıl garanti veren tek marka olmasıyla öne çıkan Kelebek, üstlendiği projeli işlere de her geçen gün yenilerini ekliyor.

 

 

Yaşam alanlarına yenilikçi tasarım anlayışı ile fonksiyonel çözümler sunan Kelebek, Körfez GYO’nun hareketli mobilyalarını, Kalyon Kaya Şehir ve Artaş İnşaat imzası taşıyan Avrupa Konutları’nın sabit mobilyalarını, Nef & İş GYO İnistanbul Projesi’nin mutfaklarını üretecek. Toplam 10 milyon TL’lik 4 projenin de 2017 yılı içinde bitmesi planlanıyor.

 

Yeni altyapı yatırımları yapan, geçtiğimiz aylarda fabrika üretim hattını da genişleten Kelebek, metropoller dışındaki projelerle de yakından ilgileniyor.

 

Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir gibi metropollerin dışında da büyük potansiyel olduğuna dikkat çeken Kelebek Genel Müdürü Ersin Serbes; “Hem yurtiçinde hem de yurtdışında birçok yatırımcıyla görüşmeler yapıyoruz. Mutfak ve Projeli işler tarafında bu ay 4 yeni projeye başlamak üzere imza attık. Prensipte anlaştığımız projeler de söz konusu. Çok önemli konut projelerinin içinde Kelebek markamızla yer almaktan gurur duyuyoruz.” dedi.